loader image

درباره قهوه استلا

مقدمه

شركت پیشگامان تجارت قهوه (ویژه برند استلا) در فروردين سال 1389 جهت ارائه خدمات تخصصی، مديريتي و مهارتی در پروژه هاي راه اندازی و تجهیز کافی شاپ و رستوران تأسيس گرديد.
مأموريت این شرکت از آن زمان، ارائه بهترين پيشنهادات و راه حل ها به کارفرمايان، پيمانکاران و مشاوران در زمینه دکوراسیون و طراحی داخلی، خرید تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز و تخصصی، برنامه های تبلیغاتی، آموزش بار گرم و آموزش بار سرد، آشپزی و شیرینی پزی مبتنی بر روشهای روز دنیا بود.
استفاده از كادر تخصصي و مجرب، امكانات سخت افزاري و نرم افزاري روزآمد، روشهای کاری منسجم و بهره گیری از دیدگاه مدیریتی این شرکت از همان ابتدا در سطح استانداردهاي بين‌المللي با شرکتهای معتبر داخلی و خارجی فعالیت نماید.
از جمله فعالیتهای صورت گرفته در این برهه، برگزاری دوره های مختلف آموزشی، شرکت در همایشهای تخصصی، ایجاد رستری حرفه ای و افزایش روزافزون کیفیت متریال و همچنین راه اندازی تعدادی کافی شاپ و رستوران بوده است که مديريت و مهندسي این پروژه ها نیز به شرکت پیشگامان تجارت قهوه واگذار گردید و با موفقیت به انجام رسید.

چشم انداز

شرکت پیشگامان تجارت قهوه با رویکرد ارائه راه حل به مشتریان، چشم انداز خود را قرار گرفتن در میان تامین کنندگان پیشرو در این صنعت و نیز تکمیل تولید مواد مورد نیاز کافی شاپ های کشور تعیین نموده است.
که در این راستا با بهره گیری از افراد متخصص توانسته ایم در صنعت برشته کاری و کیک پزی با تاسیس کارگاه حرفه ای اقدام به خدمت رسانی نماییم.

ماموریت

بنیان و اساس تاسیس این شرکت بر پایه دانش و تخصص نهاده شد. و در این راستا پس از گذشت چندین سال از تاسیس این شرکت شاهد حضور افراد متخصص و کاملا حرفه ای در این مجموعه هستیم. ماموریت ما استلایی ها برگزاری دوره های تخصصی آموزشی در زمینه های بار گرم، بار سرد، آشپزی و شیرینی پزی در محیط دوستانه است که باعث ایجاد فضایی صمیمی و ارتباطاتی بلند مدت می گردد.
همچنین یکی از اساسی ترین مأموريت های استلا برقراری رابطه ای پایدار با تامین کنندگان معتبر بین المللی و ارائه بهترين پيشنهادات و راه حل ها به مشتریان در تامین کالاهای صنعتی مورد نیاز و ارتباط موثر با ایشان در ارائه خدمات پس از فروش می باشد.

همکاری با استلا

مجموعه استلا با روشهای زیر دعوت به همکاری می‌نماید.

1. اعطای نمایندگی انحصاری و اعطای عاملیت فروش

2. همکاری دو جانبه در فروش محصولات ویژه برند استلا و یا برند شما

3. تولید محصول اختصاصی مورد نظر شما

لطفاً در صورت تمایل هر کدام از سه بخش بالا نام و تلفن خود و همچنین دسته همکاری را برای ما در (بخش همکاری با ما) ارسال نموده تا واحد مربوطه در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرماید.

چرا استلا ؟

  • کیفیت : محصولات استلا از دانه‌های تخصصی و دستچین سراسر جهان تولید می‌گردد.
  • خدمات : شعار استلا انتخاب با چشمان باز است ، مجموعه استلا همه روزه پذیرای میهمانان عزیز برای تست رایگان محصولات پیش از خرید می‌باشد ، این مجموعه همچنین آماده ارسال تیم سمپلینگ برای کلیه محصولات کافه رستورانی است.
  • قیمت : استلا همواره در تلاش فروش بدون واسطه و با نازلترین قیمت در عین کیفیت مطلوب است.
فهرست
مقایسه محصول